گردهمایی و سمینارها

تاریخ خبر :1393/11/13 15:51:09

گردهمایی مشتریان رنگ هاویلوکس در یزد

همزمان با ایام ولادت فرخنده حضرت امام حسن عسگری (ع) و در آستانه سالگرد دهه پیروزی انقلاب اسلامی، در روز پنجشنبه 9 بهمن ماه 1393، گردهمایی مشتریان شرکت رنگسازی هاویلوکس در استان یزد در محل هتل صفائیه یزد برگزار گردید.

در این گردهمایی که با حضور مشتریان پرمهر و وفادار یزد و شهرستانهای دور و نزدیک از جمله بافق، اردکان، تفت و مهریز برگزار شده بود، مدیران شرکت ضمن تجدید دیدار با مشتریان منطقه، به تبادل نظر درباره وضعیت بازار و صنعت با ایشان پرداختند. همایش با اجرای برنامه های هنری شاد و متنوع توسط گروه هنری "سماع" ادامه یافت و در پایان از میهمانان برای صرف شام دعوت بعمل آمد.

تاریخ خبر :1393/10/23 17:20:03

گردهمایی مشتریان شرکت در مازندران

همزمان با ایام ولادت فرخنده حضرت ثامن الحجج (ع)، در روز شنبه 22 شهریور ماه 1393، مراسمی با حضور مشتریان شرکت هاویلوکس در استان مازندران در هتل نارنجستان برگزار گردید. در این گردهمایی، در کنار دیدار مشتریان با مدیران شرکت و تبادل نظر، معرفی کوتاهی از محصولات و خدمات شرکت بعمل آمد و بدنبال آن، گروه موسیقی سنتی به اجرای برنامه پرداخت. در ادامه از میهمانان برای صرف شام دعوت بعمل آمد و دوستان به ذکر خاطراتی از دوران همکاری پرداختند.

«1»